ANAHTAR TESLİM KAFE

Mimarlık hizmetlerimiz ticari alanlar için kurgulanmaktadır. Genelde anahtar teslim projelerde bu hizmeti sağlamaktayız. Bugüne kadar, bir çok anahtar teslim kafe, restaurant ve otel projelerinde mimarlık hizmeti verdik. Akabinde sadece mimarlık hizmeti vererek projelere dahil olduğumuz yerlerimizde oldu. Alanında uzman mimarlar ile çalışarak ve ticari partner firmamız olan “Mi Mimarlık” tarafından projelerimiz yönetilmekte. İhtiyaca yönelik çalışmalar yaparak projelerimizi en iyi şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca marka tasarım ve kurumsal kimlik çalışması da yaparak bütünleşik karma projeleri de hayata geçiriyoruz. Mimarlık hizmetimizin aşamaları şu şekildedir;

Araştırma ve Ön Hazırlık

     Projemiz için gerekli mimari çizimler yapılarak görsel hale getirilir. Proje, anahtar teslim ise tahmini gider kalemleri oluşturulur.

En Etkili Tasarımın Seçilmesi

     Müşterinin isteği doğrultusunda oluşturulan birkaç tasarımdan en iyisi seçilir. Proje, anahtar teslim ise maliyetler için ayrıca özel olarak çalışmalar yapılır.

Onay ve Proje Başlangıcı

     Profesyonel ekibimiz 3 Boyutlu çalışmayı ve detayları size sunum olarak hazırlar. Onayı verdiğiniz gibi proje startı verilir. Proje, anahtar teslim ise maliyetlerle alakalı ekibimiz özel olarak sunum yaparlar. Ortalama maliyetler ve ürün tedarik işleri için planlama yaparak mimari ekiple aynı dakikalarda proje başlamış olurlar. Akabinde başlanılan ticari proje için insan kaynakları ve eğitim süreçleri başlar.

Şantiye ve Diğer Süreçler

     Proje başladıktan sonraki süreci yani şantiye sürecini belirlenen plan ve program çerçevesinde proje takibi size sürekli bildirilir. Her aşamadan haberiniz olur. Proje, anahtar teslim ise mimarlarımız şantiye sürecini devam ettirirken, eğitmenlerimiz ise süreç sonunda çalışmaya başlayacak olan personellerin eğitimlerini tamamlar.

Proje Teslimi

     Proje, ilgili personelin denetimleri sonucunda bitiş raporu verdiğinde projemizi büyük bir sevinçle size teslim ederiz. Proje, anahtar teslim ise belirlenen anlaşmalar doğrultusunda biter veya devam eder.

     Anahtar teslim hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.